İLESAM İZMİR’DE 2. ULUSAL SLOGAN VE LOGO YARIŞMASI İÇİN SEMİNER VERDİ


İLESAM İZMİR’DE 2. ULUSAL
SLOGAN VE LOGO YARIŞMASI İÇİN SEMİNER VERDİ


İLESAM İZMİR’DE 2. ULUSAL SLOGAN VE LOGO YARIŞMASI İÇİN SEMİNER VERDİ

İLESAM’ın T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın katkılarıyla Türkiye’deki bütün ortaokul ve lise öğrencileri için açtığı Esere Saygılı Korsana Karşıyız 2. Ulusal Slogan ve Logo Yarışması kapsamında 7 coğrafi bölgemizde bir ilde verilecek seminer programı Ege Bölgesinde yapıldı.

İLESAM Genel Başkanı Mehmet Nuri Parmaksız yanında T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Telif Hakları Genel Müdürlüğü temsilcisi Ramazan Umut Karakurt  ile birlikte 21 Nisan 2016 Perşembe günü Karşıyaka Ortaokulu ve Karşıyaka Suzan Divrik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde birer seminer verdi.

Ortaokul ve lise öğrencileri, öğretmenler ve idarecilerin katılımıyla gerçekleşen seminerde hem yarışma tanıtıldı, hem telif hakları hem de korsanla mücadeleden bahsedildi.

Seminer programı içinde öğrencilere birer yarışma dosyası, birer “Korsana Karşıyız” rozeti, tanıtım broşürleri ve Esere Saygılı Korsana Karşıyız hikâye kitabı hediye edildi.

Seminer programının diğer bölgelerde Nisan ayı sonuna kadar yapılacağı bildirildi. Nisan ayı içinde bu seminerler Erzurum'da (Pazaryolu) T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Telif Hakları Genel Müdürlüğü’nden birer temsilcisi eşliğinde hem ortaokul hem de liselerde yapılacak.


TÜRKİYE İLİM ve EDEBİYAT ESERİ SAHİPLERİ MESLEK BİRLİĞİ

İLESAM GENEL MERKEZİ

Adres

:

İzmir 1.Cad. No: 33/16  Aydın Apartmanı, Kat:4  Kızılay / ANKARA

Tel

:

0 312 419 49 38

Faks

:

0 312 419 49 39

Web

:

www.ilesam.org.tr

E-Posta

:

ilesam@ilesam.org.tr Okunma Sayısı : 1762         06 Ekim 2016

RESİM GALERİSİ